Eylemli İRO üyelerine Gencer Emiroğlu ile Rahmi Koç Müzesinde "Vikingler İstanbul'da" Sergisi Gezisi

  • Anasayfa
  • Eylemli İRO üyelerine Gencer Emiroğlu ile Rahmi Koç Müzesinde "Vikingler İstanbul'da" Sergisi Gezisi
image
  • 27 Ekim 2023
  • Arşiv

Eylemli üyelerimiz için üyemiz, Fransızca-İngilizce rehber, kaptan, yatçılık eğitmeni Gencer Emiroğlu’nun gönüllü rehberliğinde Rahmi Koç Müzesinde düzenlenecek "Vikingler İstanbul'da" gezisinin ayrıntıları aşağıdadır.
 

Ücretli ve 20 eylemli İRO üyesi kontenjanlı etkinliğe kayıt yaptırmak isteyen üyelerimizin, aşağıda ayrıntıları verilen İstanbul Rehberler Odası İktisadi İşletmesi hesabına 150 TL ödeme yaparak kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Etkinlik kayıtları, bu hesabımıza ödeme yapma sırasına göre alınmaktadır.
 

İRO Yönetim Kurulu
 

Kayıt ve ödeme: Geziye ödeme yapılarak kayıt alınmaktadır. KDV dahil 150 TL ücretin İstanbul Rehberler Odası İktisadi İşletmesi hesabına havale/eft yapılması (açıklama kısmına etkinlik adını yazınız lütfen) veya İRO'da kredi kartı ya da banka kartıyla ödenmesi gerekmektedir. (Dikkat, eğitim bedeli İRO aidat hesabına değil, yalnızca İstanbul Rehberler Odası İktisadi İşletmesi hesabına ödenmelidir, bu hesap dışındaki hesaplara yapılan ödemeler geçerli değildir).
 

Geziye katılmayanların ücretleri iade edilmeyecektir.
 

Hesap adı: İstanbul Rehberler Odası İktisadi İşletmesi
 

İBAN: TR170006200023400006296582 (Garanti Bankası Elmadağ Şubesi)
 

Gencer Emiroğlu ile Rahmi Koç Müzesinde "Vikingler İstanbul'da" Sergisi Gezisi
 

Tarih: 12 Eylül 2023 Salı
 

Saat: 11:00-14:00
 

Yer: Rahmi Koç Müzesi (Hasköy Caddesi No:5 Hasköy)
 

Not: Çalışma kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.
Program: Rahmi Koç Müzesi'nde misafir edilen Viking teknesi ve sergisi rehberler için müze kapsamında ziyarete her zaman açıktır. Eğitim gezimizin farkı denizcilik mirası meraklısı, araştırmacı yazar, kaptan, yelken sporcusu, yatçılık eğitmeni Gencer Emiroğlu tarafından verilecek seminer şeklinde olmasıdır. Emiroğlu söz konusu projeyi fikrin doğuş yeri Norveç’ten, yedi seneden bu yana takip etmektedir. Seminer, müze bünyesindeki Fenerbahçe vapurunda çay simit ikramı eşliğinde sunumla başlayacak, ardından Viking gemisi üzerinde devam edecek son olarak fotoğraf sergisi ile tamamlanacaktır. 
 

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve görseller basın haberi ve müzenin linklerinde:
https://denizkartali.com/viking-safa-farmann-yelkenlisi-muzede-ziyaretci